Blisko natury

Udowadniamy, że nie trzeba żyć na wsi, aby mieć stały kontakt z naturą i także na co dzień korzystać z jej uroków. Nasze inwestycje powstają w bliskiej okolicy lasów, ścieżek górskich czy tras rowerowych, co pozwala na łatwy i szybki dostęp do miejsc rekreacji czy sportu.  Nie wymaga to organizowania długotrwałych wycieczek z dala od miejsca zamieszkania, gdyż popularne wśród turystów wakacyjne kurorty mamy na wyciągnięcie ręki. Atutem mieszkania w niewielkiej odległości od Beskidów jest możliwość realizowania wielu sportowych pasji bez względu na porę roku. 

Nowoczesne budownictwo

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że tworzone przez nas inwestycje muszą służyć Wam przez wiele lat. To główny nasz cel, który sprawia, że stawiamy na nowoczesne technologie zgodne z najnowszymi światowymi trendami w oparciu o odnawialne źródła energii takie jak fotowoltaika, rekuperacja czy pompy ciepła. Aby zadbać o Wasz komfort, oferujemy także założenie domowej klimatyzacji, która świetnie sprawdzi się nie tylko w czasie upalnych dni. Nie bez znaczenia jest dla nas także design powstających budynków, które zawsze są ze sobą spójne, a także posiadają pełne udogodnienia – przestronne garaże, klatki schodowe czy windy. 

Energia ze słońca

Użyte w naszych inwestycjach technologie mają na celu zadbać o środowisko i nie dopuścić do strat energii, którą możemy w prosty i tani sposób odzyskiwać. Takie rozwiązania jak panele fotowoltaiczne pozwalają zniwelować koszty opłat za energię, jednocześnie przyczyniając się do poprawy jakości powietrza w naszej okolicy. 

Zrealizowane inwestycje

Katarzyna Sowa

Jestem Doradcą ds. Sprzedaży i Obrotu Nieruchomościami z wykształcenia oraz pasji. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, wiedzy i znajomości lokalnego rynku nieruchomości, gwarantuję wysoki poziom świadczonych usług. Każdy klient może liczyć na indywidualne podejście, rady oraz pełne zaangażowanie, umiejętność słuchania, pozwala mi dopasować ofertę pod potrzeby klientów. Z ogromną przyjemnością pomagam znaleźć swój nowy, wymarzony dom.

576 888 168