Nowoczesne technologie

Inwestycja, stworzona z myślą o świadomych odbiorcach, ma na celu poprawić ich komfort życia, a także znacznie ograniczyć ich domowe rachunki. Aby tego dokonać, zastosowane zostaną nowoczesne technologie oparte m.in. o odnawialne źródła energii, do których możemy zaliczyć: fotowoltaikę (10 paneli słonecznych), ekologiczny dwufunkcyjny piec gazowy, podłogowe ogrzewania i klimatyzację. 
Zastosowania te to codzienne oszczędności dla rodziny, mające realny wpływ na ekologię, która od wielu lat wpisuje się w najnowsze trendy światowego budownictwa. Jeśli chcesz poznać więcej zalet mieszkania w nowo powstającym osiedlu Słoneczne Przedmieście zapraszamy do kontaktu z Firmą EKO BUD DOM. 

Dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej 104,52 m2

(z ogródkiem, fotowoltaiką 3,7 kW, kotłem dwufunkcyjnym i klimatyzacją)

każdy za 579.000 zł

Dlaczego warto?

Fotowolitaika 3,8kW*

Fotowoltaika to nowoczesny sposób na przetworzenie energii słonecznej na elektryczną, dzięki czemu możemy oszczędzić na domowych rachunkach, jednocześnie przyczyniając się do poprawy jakości powietrza w naszej okolicy. W inwestycji Słoneczne Przedmieście w cenie jest 3,8 kW 10 paneli po 380 kWp, ale za dopłatą można zamienić je na te o większej mocy - 5,2 kW.

Kocioł gazowy 2 funkcyjny + ogrzewanie podłogowe

Wygodne i praktycznie bezobsługowe ogrzewanie to duży atut mieszkania na Słonecznym Przedmieściu. Jest ono oparte o funkcjonalny i całkowicie bezpieczny kocioł gazowy dwufunkcyjny oraz ogrzewanie podłogowe. Oba rozwiązania pozwalają zarządzać temperaturą w całym domu bez wyraźnych strat energii i przepłacania. 

Klimatyzacja

Choć najczęściej kojarzy nam się z ulgą w upalne dni, klimatyzacja to rozwiązanie całoroczne, które pozwoli nam szybko dostosować temperaturę do naszych potrzeb. Klimatyzacja to urządzenie, które poprawi jakość Twojego snu, a także pozwoli Ci odetchnąć w czasie letnich, gorących dni. 

Centrum Czechowic-Dziedzic 3min / 1.8km 5min / 1.7km 18min / 1.5km
Bielsko-Biała 15min / 11.8km 34min / 1.7km
Pszczyna 13min / 10.1km 35min / 1.7km
Brenna 33min / 38.7km
Ustroń 29min / 36.2km
Wisła 30min / 38.6km
Cieszyn 27min / 40km
Żywiec 26min / 36.9km
Szczyrk 29min / 34.4km
Wszędzie blisko!

Sprawdź odległości

Odcięte od zgiełku ulic, ma wszystko, co potrzebne współczesnej rodzinie – własny ogród, bliską obecność punktów handlowych, miejsc rekreacji i sportu, a także dostęp do ścieżek rowerowych i szlaków turystycznych. Lokalizacja osiedla Słoneczne Przedmieście idealnie wpisuje się w główne założenia inwestycji, które mają za zadanie umożliwić mieszkańcom odpoczynek od zgiełku miasta, co ułatwia niska zabudowa 

Katarzyna Sowa
576 888 168

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Eko Bud Dom Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą przy ul. Legionów 83a 43-502 Czechowice Dziedzice