Manhattan Residence

Luksusowe apartamenty Czechowice-Dziedzice.

Osoby, które cenią sobie miejskie życie oraz bycie blisko punktów handlowych, edukacyjnych czy medycznych powinni szerzej przyjrzeć się nowej inwestycji firmy Eko Bud Dom - apartamentowcowi Manhattan Residence. Apartamenty w Czechowicach zlokalizowane w centrum miasta to projekt bardzo nowoczesny - posiadający dwie windy oraz przestronne klatki, które są połączeniem dwóch części budynku: A i B. Do użytku mieszkańców zostaną oddane miejsca parkingowe oraz 60 luksusowych mieszkań o różnorodnej powierzchni i układzie pomieszczeń, który zostanie zaprojektowane na życzenie przyszłych mieszkańców przy podpisywaniu umowy wstępnej.

Apartamentowiec Manhattan Residence to doskonały wybór dla osób młodych, którzy chcą korzystać z dobrodziejstw miasta, a jednocześnie mieszkać z dala od jego zgiełku.

 

Słoneczne Przedmieście

Nowe mieszkania Czechowice-Dziedzice.

Jeśli jednak chcesz być właścicielem własnego ogródka oraz garażu, warto rozważyć opcję kupna domu o zabudowie szeregowej na nowo powstającym osiedlu w Czechowicach-Dziedzicach - Słoneczne Przedmieście. Kameralne, zamknięte osiedle skupiać będzie 22 domy jednorodzinne o powierzchni 104.52 m². Wielką zaletą domów jest zastosowanie fotowoltaiki, czyli paneli, które czerpią energię elektryczną ze słońca. Ich obecność przyczynia się nie tylko do polepszenia jakości powietrza w Czechowicach-Dziedzicach, ale także ma ogromny wpływ na domowy budżet mieszkańców Słonecznego Przedmieścia. Domy wyposażone są także w klimatyzację oraz nowoczesny, dwufunkcyjny kocioł kondensacyjny oraz ogrzewanie podłogowe.

Dbając o pełen komfort przyszłych mieszkańców, osiedle powstaje na obrzeżach Czechowic-Dziedzic wokół niskiej zabudowy oraz terenów zielonych, których w samym mieście i okolicy nie brakuje.

Dlaczego warto kupić nieruchomość na Podbeskidziu?

Czechowice-Dziedzice - nowe apartamenty.

Mieszkańcy Czechowic-Dziedzic od wielu lat dostrzegają zmiany, jakie odbywają się w ich mieście, które dziś może już konkurować atrakcyjnością nawet z pobliską Pszczyną. Miasto, którego początki rozpoczęły się w 1951 roku, postało z połączenia dwóch wsi: Czechowic i Dziedzic, których historia sięga czasów średniowiecza. Bogate dzieje Czechowic związane są z rozwojem przemysłu, w tym znaną na całą Polskę fabrykę zapałek czy kopalnię węgla kamiennego Silesia. Atrakcyjny rynek pracy oraz doskonała komunikacja sprawia, że do dziś, Czechowice-Dziedzice uważane są za miasto o dużych perspektywach oraz bardzo niskim bezrobociu. Bliskość takich miast jak Tychy, Bielsko-Biała czy nawet Katowice sprawiają, że coraz to więcej osób niemieszkających wcześniej w Czechowicach, właśnie to miasto wybiera jako swoje nowe miejsce zamieszkania.

Dlaczego warto zamieszkać w Czechowicach-Dziedzicach?

Walory turystyczne.

Doskonale zlokalizowane Czechowice-Dziedzice leżą bardzo blisko najbardziej atrakcyjnych szlaków górskich, oraz turystycznych kurortów takich jak Wisła, Szczyrk czy Ustroń. Mieszkańcy miasta mają możliwość korzystania z ich uroku podczas jednodniowych wycieczek trekkingowych lub rowerowych. Zimą, lokalni mieszkańcy mogą korzystać z pobliskich stoków narciarskich czy lodowiska MOSiR, które znajduje się w Czechowicach-Dziedzicach. Liczne atrakcje turystyczne oraz doskonałe miejsca do rekreacji to zaleta dla osób lubiących aktywności na dworze, oraz rodzin z dziećmi.

Średnie ceny nowych mieszkań w Czechowicach-Dziedzicach.

Rynek nowych mieszkań w Czechowicach aktualnie przeżywa swój renesans. Mnogość inwestycji sprawia, że średnie ceny nowych mieszkań w mieście nie są wygórowane. Duża oferta mieszkaniowa związana jest z prężnie działającymi firmami deweloperskimi, które wierzą w ogromny potencjał Czechowic-Dziedzic. Chcąc zapoznać się z jednymi z najbardziej obiecujących inwestycji w mieście, warto skontaktować się z Działem Sprzedaży firmy Eko Bud Dom, która rozpoczęła wyjątkowe projekty - Manhattan Residence oraz Słoneczne Przedmieście.

Zrealizowane inwestycje

Katarzyna Sowa

Jestem Doradcą ds. Sprzedaży i Obrotu Nieruchomościami z wykształcenia oraz pasji. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, wiedzy i znajomości lokalnego rynku nieruchomości, gwarantuję wysoki poziom świadczonych usług. Każdy klient może liczyć na indywidualne podejście, rady oraz pełne zaangażowanie, umiejętność słuchania, pozwala mi dopasować ofertę pod potrzeby klientów. Z ogromną przyjemnością pomagam znaleźć swój nowy, wymarzony dom.

576 888 168