W Dolinie Luizy

Apartamenty na sprzedaż Bielsko-Biała w Dolinie Luizy.

W skład osiedla W Dolinie Luizy wchodzi 23 wyjątkowe domy jednorodzinne o zabudowie szeregowej - każdy o powierzchni 126 m2. Domy posiadają przestronny garaż zajmujący 18 m2 oraz dostęp do ogródka. Własna przestrzeń to doskonałe rozwiązanie dla rodzin z dziećmi oraz właścicieli czworonogów. Zrealizowany w myśl eko trendów projekt osiedla W Dolinie Luizy to przykład inwestycji, która wykorzystuje odnawialne źródła energii takie jak:

  • fotowoltaika,

  • rekuperacja,

  • pompa ciepła.

Wymienione wyżej technologie to nie tylko korzyści dla naszego środowiska, ale także dla domowego budżetu - samodzielne wytwarzanie prądu to realne oszczędności w codziennym życiu rodziny.

Czechowice-Dziedzice - Apartamenty W Zielonej Dolinie

Osoby, które wciąż nie są zdecydowane na zakup apartamentu na osiedlu W Dolinie Luizy w Bielsku-Białej, mogą udać się do sąsiednich Czechowic-Dziedzic, aby zobaczyć zrealizowany projekt nowoczesnych apartamentowców - W Zielonej Dolinie (ul. Legionów). Projekt dwóch wolnostojących budynków znajduje się na terenie zielonych ogródków działkowych, co sprawia, że każdy mieszkaniec z 20 mieszkań, które znajdują się w każdym z apartamentowców, ma dostęp do miejsc rekreacyjnych Czechowic-Dziedzic. Luksusowe mieszkania mają możliwość wykupienia własnego garażu oraz komórki do przechowywania.

Bielsko Apartamenty Bartnicza

Kolejną zrealizowaną przez Eko Bud Dom inwestycją, tym razem także zlokalizowaną w Bielsku-Białej są Apartamenty Bartnicza. Trzypiętrowy, wolnostojący budynek na ul. Bartniczej to kompleks 14 mieszkań o różnorodnych powierzchniach z dostępem do wspólnego podziemnego garażu. Wykonany w miejskim klimacie apartamentowiec zrealizowany został z myślą o nowoczesnych, wymagających świetnej jakości mieszkańcach, którzy według upodobań będą mogli wybrać mieszkania parterowe z własnym ogródkiem lub te z tarasem, lub balkonem.

Bielsko-Biała - dlaczego warto kupić tu nieruchomość? Historia miasta w pigułce.

Osoby, które choć raz mogły odwiedzić Bielsko-Biała i okoliczne, górskie miejscowości nie trzeba przekonywać, że miasto to jest wyjątkowym miejscem na mapie Polski. Połączone w 1951 roku śląsko-cieszyńskie Bielsko i małopolska Biała, dziś stanowi jedność, co znacznie przyczyniło się do rozwoju głównego miasta Podbeskidzia, które w latach od 1975 do 1998 było stolicą województwa bielskiego. Przyłączenie Bielska-Białej do Śląska nie wpłynęło na atrakcyjność miasta, które wciąż bardzo prężnie się rozwija, zarówno pod kątem kulturalnym, a także ekonomicznym. Mieszkańcy stolicy Podbeskidzia podkreślają, że miasto z każdym rokiem pięknieje, czego wyraz stanowią liczne plebiscyty zadowolenia mieszkańców miasta, w którym Bielsko-Biała zajmuje wysokie pozycje.

Turystyka w Bielsku-Białej.

Liczne atuty Bielska-Białej doceniają nie tylko jego mieszkańcy, lecz także turyści, którzy chętnie odwiedzają okoliczne szlaki górskie, korzystając z coraz to bardziej rozwiniętej sieci ścieżek rowerowych oraz zjazdowych. Miasto i jego okolica atrakcyjna jest także dla osób kochających sporty zimowe, a wszystko poprzez bliskość takich kurortów jak Szczyrk, Ustroń czy Wisła. Wciąż rozwijająca się turystyka na Podbeskidziu nie wpływa na jakość życia i komfortu mieszkańców, a wszystko ze względu na dużą powierzchnię i liczne atrakcje turystyczne, z których swobodnie mogą korzystać także bielszczanie. Corocznie miasto odwiedzają także wielbiciele kultury, a wszystko z powodu jednej z najbardziej prestiżowych imprez jazzowych - Bielskiej Zadymki oraz święta muzyki i tańca ludowego - Tygodnia Kultury Beskidzkiej. 

Stabilny rynek pracy oraz doskonała lokalizacja.

Liczne walory rekreacyjne i turystyczne idą w parze z dobrym i stabilnym rynkiem pracy, który od wielu lat może pochwalić się jednymi z najniższych słupków bezrobocia w naszym kraju. Atrakcyjny rynek pracy to jedna z przyczyn, dlaczego apartamenty na sprzedaż powstają właśnie w Bielsku-Białej. Mieszkańcy miasta mogą podjąć atrakcyjną pracę także w Aglomeracji Śląskiej, także dzięki dobrze rozwiniętej linii kolejowej na trasie Bielsko-Biała - Katowice. Z tej możliwości szczególnie korzystają młodzi mieszkańcy stolicy Podbeskidzia.

Plusów kupna nieruchomości w Bielsku-Białej jest sporo, a atrakcyjność miasta wzrasta z roku na rok. Zachęcając do poznania miasta, warto zwrócić uwagę na nowopowstałe apartamenty na sprzedaż w Bielsku, które realizowane są przez Firmę Eko Bud Dom.

Zrealizowane inwestycje

Katarzyna Sowa

Jestem Doradcą ds. Sprzedaży i Obrotu Nieruchomościami z wykształcenia oraz pasji. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, wiedzy i znajomości lokalnego rynku nieruchomości, gwarantuję wysoki poziom świadczonych usług. Każdy klient może liczyć na indywidualne podejście, rady oraz pełne zaangażowanie, umiejętność słuchania, pozwala mi dopasować ofertę pod potrzeby klientów. Z ogromną przyjemnością pomagam znaleźć swój nowy, wymarzony dom.

576 888 168