W Polsce na zakup nowego domu najczęściej decydują się młodzi ludzie, którzy nie zdołali jeszcze uzbierać wystarczającego kapitału, aby sfinansować transakcje bez potrzeby zaciągania kredytu. Firma Eko Bud Dom wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom Klientów, oferuje pomoc doradcy kredytowego.

Zadania doradcy kredytowego – kupno nowego domu.

Osoby ubiegające się o kredyt przyprawia o ból głowy nie tylko bankowa terminologia, ale także konkurencyjność i zmienność ofert. Gdy decydujesz się na współpracę z Eko Bud Dom możesz liczyć na pomoc doradcy kredytowego, który nie tylko biegle orientuje się w aktualnych ofertach wszystkich Banków, ale także upora się z dokumentacją. Doradca kredytowy w Twoim imieniu kontaktuje się z Bankami, co oszczędza czas, a także pozwala uniknąć nieporozumień na linii Bank - Kredytobiorca.

Jak przebiega współpraca z doradcą kredytowym?

Na początek nie odbędzie się bez odrobiny papierologii – a wszystko po to, aby później jej uniknąć :). Podczas pierwszego spotkania doradca musi uzyskać informacje dotyczące sytuacji osobistej i zobowiązań finansowych Klienta. Wszystkie te dane są niezbędne, aby dokonać analizy zdolności kredytowej. Po dokładnym przeanalizowaniu dostępnych na rynku ofert doradca pomaga wybrać tą najkorzystniejszą, a także przygotować stosowną dokumentację potrzebną do podpisania umowy z Bankiem.

Dlaczego warto skontaktować się z doradcą?

Rola doradcy kredytowego jest nieoceniona – decydując się na zakup, domu bywamy roztargnieni, zabiegani, a także zagubieni w gąszczu informacji. To, jaki kredyt ostatecznie wybierzemy, będzie miało wpływ nasze dalsze życie. Firmie Eko Bud Dom zależy, aby ta decyzja była jak najlepiej przemyślana i podjęta z pomocą doświadczonego i godnego zaufania doradcy kredytowego.

Zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą kredytowym:

Grzegorz Piesiur
Tel. +48 691 675 806
E-mail: grzegorz.piesiur@onet.pl