Nasz wyjątkowy projekt – osiedle domów jednorodzinnych W Dolinie Luizy dobiega końca i to dosłownie ostatni dzwonek, aby zamieszkać w wyjątkowym miejscu – przy ul. Zwierzynieckiej w Bielsku-Białej!
Blisko najbardziej atrakcyjnych szczytów Beskidów, miejsc spacerowych takich jak Dolina Wapienicy – lokalizacja to nie jedyny atut wyjątkowej inwestycji, jaką jest Dolina Luizy. 

Domy w zabudowie szeregowej zostały wyposażone w nowoczesne, proekologiczne technologie, które wpłyną na jakość życia mieszkańców, a także wysokość ich domowych rachunków. Panele fotowoltaiczne, pompa ciepła, klimatyzacja oraz rekuperacja to skuteczne rozwiązania, które Firma Eko Bud Dom postanowiła wdrożyć w myśl zasady: Myśl globalnie, działaj lokalnie. 
Szeregowa zabudowa domów pozwala cieszyć się własnym ogródkiem, bez potrzeby dzielenia z sąsiadami wspólnej przestrzeni. Każdy z domów posiada powierzchnię: 126 m2 (w tym garaż – ok. 18 m2), przestrzenny taras oraz pomieszczenia, które sprostają wymaganiom nawet dużej rodziny. 

Apartamenty na sprzedaż w promocyjnej cenie 559 tys. zł
Segment 2 - budynek: 2B
Segment 3 - budynek: 3D
Segment 5 - budynek: 5A

Aby poznać szczegóły, zachęcamy do kontaktu z naszą konsultantką:
Katarzyna Sowa
Tel. 576 888 168
e-mail: katarzyna.sowa@ekobuddom.pl